Marmuras dizainui suteikia išskirtinį žavesį


PICT3588-w800-h600Kuriant eksterjero ir interjero dizainą skaldyto marmuro plytelės dažniausiai naudojamos pastatų fasadų, cokolių apdailai, sienų dekoravimui, židinių, kolonų, prieš pirčių, baseinu, tvorų ir kt. apdailai.

Skaldyto marmuro plytelės klijuojamos ant švaraus paviršiaus, su marmurui ar natūraliam akmeniui skirtais klijais (klijai turi būti elastingi). Šviesios spalvos marmurą, patartina klijuoti su baltos spalvos klijais, skirtais marmurui ar natūraliam akmeniui, kad neprasimuštų tamsios klijų dėmės. Skaldyto marmuro plyteles galima klijuoti tiek su siūlėm,tiek be jų. Jeigu klijuojama su siūlėm,tai siūlės po klijavimo užglaistomos paprastom plytelėm,(ar marmuro plytelėm) skirtu tarp siūliniu glaistu, pasirenkant norimą spalvą. Arba užglaistyti specialiai marmurui skirtais profesionaliais klijais. Skaldyto marmuro plytelių matmens nuokrypis +/- 1 mm. Išklijavus plyteles ir išdžiuvus klijams, patartina skaldyto marmuro plyteles impregnuoti, natūraliam akmeniui skirtu impregnantu, ypač tada, kada yra sąlytis su vandeniu.

Norint,kad plytelių spalva išryškėtų ir patamsėtų keletą spalvos tonų, galimą impregnuoti “šlapio efekto” akmens impregnantu. Norint įsivaizduoti, kaip tai atrodytu,tiesiog sušlapinkite skaldyto marmuro plytelės paviršių vandeniu.

 

, , , ,